SPONSORZY

Podczas imprezy, na terenie gry, będzie można zakupić broń, rekwizyty, dodatki, stroje i różne akcesoria związane z steampunkiem. Firma Steamland ponadto uruchomi przed grą wypożyczalnię, z której będą mogli skorzystać uczestnicy konwentu. Więcej informacji już wkrótce!

Fajne RPG

Fajne RPG powstało, bo grupa fajnych, kreatywnych ludzi chce postawić polskie RPG do pionu. Będziemy tworzyć, wydawać, grać, prowadzić i pokazywać światu fajne gry fabularne oraz wszystko co się z nimi wiąże. Świat pełen jest ciekawych, solidnych RPG-ów, fabularnych gier karcianych, story games i innych. Co więcej, mnóstwo jest osób twórczych, pełnych zapału i chęci do pracy. Fajne RPG to marka biorąca pod swe skrzydła linię wydawniczą Wolsunga Kuźni Gier, linię Savage Worlds oraz Adventurers! od wydawnictwa Gramel, fabularne gry karciane wydawnictwa Gindie, w tym linę Opowieści z…, a także wiele innych tytułów, które chcemy wspólnie wydać. Zarówno polskich jak i zagranicznych. Tych nowych jak i tych uważanych za kultowe.

Cudasie to świat w którym każdy staje się dzieckiem. Kierując się wyobraźnią, czasem nawet dziecinną robię biżuterię, misie i zdobię przedmioty, tak by obudzić w każdym chęć posiadania czegoś dla własnej przyjemności. Na naszej imprezie możemy spodziewać się od artystki nagród, a także stoiska z niezwykłą, steampunkową biżuterią.

Krauch Craft

Krauch Craft, włochate rzemiosło: Warsztat rzemieślnika o umiejętnościach tak wielkich jak jego broda. Kaletnictwo i nieco odlewnictwa, wyroby dla każdego kto ceni trwałość i estetykę.

Rebel

Największy w Polsce internetowy sklep z grami planszowymi i hobbystycznymi www.rebel.pl

N-Art Factory

Firma N.Art Factory – twórca biżuterii oraz ozdób do strojów. Popisowe wisiorki latające werki godne polecenia

Drukarnia 3D Golem

Drukarnia 3D Golem zajmuje się usługowym drukowaniem modeli 3D na drukarkach „golemD”.

The Green Viking

The Green Viking ma do zaproponowania niestandardowe rozwiązania w kwestii rekwizytów, kostiumów i scenografii. The Green Viking
PARTNERZY

krakowskie-smoki

Krakowskie Smoki to działający w Krakowie klub fantastyki. Podczas cotygodniowych spotkań klubu odbywają się prelekcje, warsztaty i dyskusje na tematy powiązane z szeroko pojęta fantastyką oraz nauką.

orkon

Orkon to najstarszy i jeden z największych konwentów larpowych w Polsce. Główną atrakcją imprezy jest możliwość uczestniczenia w kilkunastu grach terenowych, rozgrywanych w malowniczych plenerach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i osadzonych w znanych i lubianych uniwersach, jak i w autorskim Świecie Orkonowym.

raport-obiezyswiata

Raport Obieżyświata to telewizja internetowa przybliżająca ciekawe wydarzenia i publikacje związane z fantastyką. W każdym z programów poruszane są tematy, które mogą zaciekawić zarówno osoby od lat interesujące się fantasy i science fiction jak i nowicjuszy.

fort

Organizowany od 2004 roku konwent dla miłośników gier RPG i LARP, osadzony w uniwersum Warhammera. Co roku spotykamy się na początku lipca, żeby zagłębić się w świat pełennatury, magii, dzielnych wojowników i fantastycznych stworzeń, gdzie z pewnością zostaniesz bohaterem zabijając smoka.

altersteam

AlterSteam to grupa ludzi, których połączyła wspólna praca, pasja i zamiłowanie do tematyki ‚alternatywnej’. Projekt AlterSteam to sesje fotograficzne, gry terenowe – larpy, prelekcje i imprezy tematyczne, a także profil internetowy, na którym dzielimy się efektami naszej pracy, informacjami i ciekawymi inspiracjami.

ZSzeF

ZSzeF czyli Zamojskie Spotkania z Fantastyką to już trzynasta edycja konwentu organizowanego w jeden z wrześniowych weekendów przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”.

lucy

Lucyna ‚Sumire’ Gmaj jest wielbicielką historycznych ubiorów oraz alternatywnych nurtów stylistycznych. Twórca strojów, rękodzieła, stylistka, bierze udział w sesjach zdjęciowych. Prowadzi „Garderobę Lucy”- wypożyczalnie kostiumów i akcesoriów.

baner sirocco V

Zapraszamy Was na grę terenową, odbywającą się w scenerii kolonizacji nowej planety. Opieramy fabułę na połączeniu klimatów Hard SF oraz postapokalipsy. Przez kilka dni, będziemy bawić się na Pustyni Błędowskiej, odgrywając postacie kolonistów próbujących przerwać kontakt z naturą, polityką i własnymi słabościami. Zapraszamy na fanpage www.Facebook.com/RajdSirocco. Znajdziecie tam otoczkę fabularną, mechanikę gry, formularze zgłoszeniowe i wiele innych informacji.

schwarzwald

Gra terenowa na motywach Warhammer Fantasy Roleplay. Organizowana jest corocznie od 2009 roku w rozległych lasach pomiędzy Rybnikiem a wsią Przegędza. Na swój własny oryginalny sposób eksploatuje wątki i klimat klasycznego systemu dark fantasy.

konwenty

Jesteśmy grupą, która postanowiła połączyć dobrą zabawę z czymś pożytecznym. Bywamy trochę nienormalni, ale to dlatego, że nie potrafimy siedzieć na konwencie i nie robić nic konstruktywnego. Zaczęło się od atrakcji, aż w końcu przyszedł czas na napisanie pierwszych relacji. Później wszystko potoczyło się samo i oto mamy Konwenty Południowe, które już wcale nie są tylko południowe ;-). Chcesz do nas dołączyć? Napisz mail na konwenty.poludniowe@gmail.com. Potrzebujemy relacjonistów, fotografów, techników (HTML, PHP) oraz kogoś normalnego, żeby kontrolował nasze poczynania.

kroniki fallathanu

Kroniki Fallathanu to tekstowa gra fabularna, osadzona w wykreowanym przez graczy świecie fantasy i oparta na autorskim silniku. Umożliwia stworzenie różnorodnych postaci, rozgrywanie sesji z wieloma graczami, zrzeszanie się w organizacjach i bezpośredni wpływ na fabułę świata. Granicą jest Twoja wyobraźnia.

Daniec Hair & Beauty

O wasze fryzury na konwencie zadbają nasi Krakowscy Partnerzy Daniec Hair & Beauty​!! Kilku fryzjerów będzie towarzyszyć nam pierwszego dnia konwentu oraz w razie potrzeby, również w dniach kolejnych.

Dream Haven

Jeste­śmy grupą gra­czy i orga­ni­za­to­rów lar­pów, wycho­wa­nych w róż­nych śro­do­wi­skach, lubią­cych różne gry. Łączy nas potrzeba miej­sca, gdzie każdy twórca i gracz będzie ważny, gdzie każda gra będzie war­to­ściowa a różne doświad­cze­nia posłużą wza­jem­nej inspiracji. Chcemy wspie­rać twór­ców w prze­kształ­ca­niu marzeń i snów w rze­czy­wi­stość. Szu­kamy nowo­ści, cie­ka­wych opo­wie­ści, inte­re­su­ją­cych gier, sta­wiamy na nie­ogra­ni­czony wybór, nie dys­kry­mi­nu­jemy – jeepy, krót­kie i dłu­gie larpy, tere­nówki, gry miej­skie – wszystko, czego Wy zapragniecie. https://www.facebook.com/fil.dreamhaven