Crane’s Landing nie powstało wczoraj! Stąd też wiele osób zna się co najmniej z widzenia – o ile akurat pozwolili się do siebie zbliżyć bliżej niż na odległość strzału z rewolweru. Dlatego też mamy zaszczyt przedstawić Wam najbardziej znane osobistości:

Ś.p. Benjamin Addams. Zmarły niedawno burmistrz miasta. To z jego inicjatywy przez Crane’s Landing poprowadzono kolej. Jemu miasto zawdzięcza rozwój, jaki dokonał się w ostatnich latach.

Lukrecja Addams, wraz z córkami Vivienne, Odette oraz Pojutrze. – Lukrecja, wdowa po panu Addamsie, właścicielka planatacji, znana jest z praktykowania alchemii. Pochodzi z Nowego Orleanu, gdzie uczyła się od swojej matki, jednej ze słynnych nowoorleańskich wampirzyc.

Salomon Gunn – Pastor, prywatnie także kuzyn Lukrecji Addams. Zapalony kaznodzieja, obdarzony talentem do zgrabnych alegorii i porównań. Nie ukrywa, że Biblia odmieniła jego życie i pomogła mu w ciężkich chwilach, jakie przeżył w przeszłości.

William Candy – przedsiębiorca i plantator, prywatnie brat Lukrecji Addams. Dorobił się na bawełnie i handlu tanią siłą roboczą. Planuje kandydować na stanowisko burmistrza.

Françoise Le Moyne de La Nouvelle – hrabina z Nowego Orleanu. Matka Lukrecji. To wszystko wyjaśnia.

Evan Cameron, pułkownik tutejszego fortu – chociaż dowodzi nim od niedawna. Świeży absolwent szkoły oficerskiej Charleston Citadel the Military College of South Carolina, które ma wykorzystać swoje wykształcenie, aby wprowadzić Złoty Wiek do tutejszej strefy miliatrnej. Czy mu się to powiedzie?

Renshen Dashu – zwany przez wszystkich Wujaszkiem Żeń-szeniem. Opiekun chińskiej społeczności Crane’s Landing. Znany nie tylko z sprzedaży ciasteczek z wróżbą i kandyzowanych świerszczy, ale przede wszystkim niesamowitych wyczynów, godnych mistrzów kung-fu i fang shui.

Buford T. Justice – szeryf. Wiadomym jest, że pilnuje porządku twardą ręką, a rozrabiaków chętnie „zaprasza na głębsze przemyślenia” do karceru. W obliczu zabójstwa burmistrza, wziął na swoje barki odpowiedzialność za dobro miasteczka.

Katherine Barker – aktywistka, sufrażystka, kobieta czynu i słowa. Była jedną z osób, które przyczyniły się do wywalczenia praw wyborczych dla obywatelek Konfederacji. Dzisiaj startuje w wyborach: może to ona zostanie burmistrzem Crane’s Landing?

Robin Graves – znany bokser, najbardziej znana persona z tutejszej społeczności Irlandczyków. Wzięty entuzjasta napojów alkoholowych. Zapowiedział, że podczas festiwalu zorganizuje zawody bokserskie, a zwycięzca turnieju otrzyma cenną nagrodę. Warto więc pokazać, kto w mieście najlepiej pierze się po mordach!

To oczywiście nie wszyscy. Na naszą grę zapowiedziało się około pięćdziesięciu graczy, stąd możecie spodziewać się wielu barwnych postaci, ciekawych wątków oraz nietuzinkowych wydarzeń.

Crane’s Landing