DixieKwota akredytacji:
• 70 zł – przedpłata do 30 czerwca,
• 80 zł – przedpłata do 10 sierpnia,
• 90 zł – opłata na miejscu.

Przedpłata:
Chcesz zaoszczędzić, płacąc mniej za uczestnictwo w imprezie? Wystarczy, że zrobisz przelew na niżej podane konto, dzięki czemu zaoszczędzisz do 20 złotych.

Nr rachunku: 80 1050 1445 1000 0092 1019 1285
Nazwa odbiorcy: Konwent Dixieland, Michał Ladra

Tytuł przelewu: Przedpłata.
Imię, nazwisko i pesel uczestnika (lub uczestników).
Adres mail do kontaktu.

Zapoznaj się z regulaminem konwentu.

Warunki:
W ramach akredytacji konwentowej zapewnianamy:
– udział we wszystkich punktach programu imprezy,
– możliwość rozbicia namiotu na wyznaczonym przez nas polu namiotowym
– dostęp do sanitariów: toi-toi’ów, pryszniców kontenerowych oraz toalety na terenie fortu. Na terenie konwentu będzie znajdowała się apteczka, a nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał zespół osób posiadających kwalifikacje do udzielenia pierwszej pomocy.

Przygotowany przez nas larp będzie rozgrywany na terenie XIX wiecznego fortu, specjalnie zaaranżowanego na potrzeby realiów Wojny Secesyjnej oraz odbywającego się w trakcie gry festiwalu. Na jego terenie znajdzie się też obóz Indian oraz inne interesujące lokacje. Podczas gry „Droga do Vegas” zostanie uruchomiona jadłodajnia, z której będą mogli korzystać każdy gracze.

Podczas imprezy, na terenie gry, będzie można zakupić broń, rekwizyty, dodatki, stroje i różne akcesoria związane z steampunkiem. Firma Steamland ponadto uruchomi przed grą wypożyczalnię, z której będą mogli skorzystać uczestnicy konwentu. Więcej informacji już wkrótce!